Dračí lodě Velké Dářko - možnost reklamy při akci
 

 

 
Hlavní stránka

     Závod 25.8.2012

Kategorie posádek lodí
 
Přihláška k závodu on-line
 
Přihlášené  posádky  lodí
 
 
Program pro návštěvníky akce
 
Sponzoři akce
 
 
 

Video "Dračí lodě Velké Dářko 2010"

 
Video dračí lodě Velké Dářko 2009
 
 
Video - DRAČÍ LODĚ - Velké Dářko 2007 ( 48 MB )
 

 

 

 

 

 

 

 

Posádky dračích lodí 2012 aktualizováno 24.8.2012

 

Treninkové jízdy v pátek 24.8.2012

cca 20 minut / půlhodinové intervaly - maximální počet v daném čase 7 lodí.

15:00 (1)/15:30 (1)/16:00 (2)/17:00 (3)/17:30 (4)/18:00 (5)/18:30 (4)/19:00 (4)

 Liga Vysočiny - FIRMY
VS-111...
   
01. Dafeplast generální partner akce Jihlava
Plastová okna, hliníková okna, vchodové dveře, zimní zahrady, garážová vrata ... TO VŠE JE DAFE-PLAST ! Dafeplast
02. Draci z Cooperu vítěz 2011 Žďár nad Sázavou

COOPER STANDARD

Trénink 24.8. 16:00 (2)

Draci z Cooperu
 
03. Ranisan 75 Po velké jízdě do pohody... Praha
PRO.MED.CS
PRO.MED.CS
   
04. Dolgit team - kdo maže ten jede... Praha
PRO.MED.CS PRO.MED.CS
   
05. AMBROSAN TEAM - KAŠLEME NA TO.. Poprad Slovenská republika
PROM.MEDIC.SK spol. s r.o.
Drevárska 3663/8,
Poprad
 
06. Global Elektro Žďár nad Sázavou

Global Elektro

Trénink 24.8. 19:00 (5)

Global Elektro

   
07. ELEPRO Havlíčkův Brod

ELEPRO

ELEPRO
   
08. Wstec Žďár nad Sázavou

WSTEC

Trénink 19.8. 17:00 (1)

Wstec
 
   
 Česká liga dračích lodí
VS-113...
   
01. DRAGON BOARD Velké Dářko
DRAGON BOARD Velké Dářko
 
02. Pražský klub dračích lodí
Praha
Pražský klub dračích lodí
 
03. Dragons CZ  vítěz 2011
Tišice
Dragons CZ
DRagons CZ
 
04. Satani z Doubí  
Třeboň
Satani z Doubí
Satani z Doubí
   
   
 Liga Vysočiny - ŽENY
VS-114...
   
01. TETANIC  vítěz 2011 Žďár nad Sázavou
TETANIC
TETANIC
Trénink 24.8. 15:30 (1)
   
02. Ženy v pokušení Žďár nad Sázavou / Hamry nad Sázavou
Ženy v pokušení
Ženy v pokušení
   
03. Plovoucí Rozárky Radostín

Plovoucí Rozárky

Trénink 24.8. 18:30 (2)

Plovoucí Rozárky
   
04. Černé Perly z Hlinska Hlinsko

Černé Perly z Hlinska

Trénink 24.8. 17:30 (2)

Černé Perly z Hlinska
   
05. Hamerské Bárbíny   Svobodné Hamry
Hamerské Bárbíny
   
   
06. DRACI F AKCI - ženy   Dolní Újezd
Trénink 24.8. 18:00 (4)
   
07. DRAČICE   Škrdlovice

Návrat DRAČIC!

Trénink 24.8. 19:00 (2)

   

 Liga Vysočiny - FUN

VS-115...
   
01. Ohnivý dech  vítěz 2011 Svobodné Hamry
Ohnivý dech
Ohnivý dech
   
02. METALMANIE  vítěz 2009 Žďár nad Sázavou
METALMANIE
METALMANIE  
   
03. Choboty   Žďár nad Sázavou

Choboty

Trénink 24.8. 18:30 (1)

Choboty  
 
04. ELITA VYSOČINY   Vysočina

ELITA VYSOČINY

Trénink 24.8. 18:00 (1)

Elita Vysočiny
 
05. Plamínci Žďár nad Sázavou

Plamínci

Trénink 24.8. 17:30 (3)

Plamínci  
   
06. Plameňáci   Vyškov

Plameňáci

Trénink 24.8. 17:30 (4)

Plameňáci
   
07. Rebelové Žďár nad Sázavou
Rebelové
Rebelové
   
08. Přikurtovaní Čeňci Chotěboř

Přikurtovaní čenci

Trénink 24.8. 17:30 (1)

Přikurtovaní čenci
 
09. Trestání jater vítěz 2010 Okrouhlice
Trestání jater
Trestání jater
   
10. Fernetový voči Sázava

Fernetový oči

Trénink 24.8. 16:00 (1)

Fernetový oči
   
11. Hokejky Žďár nad Sázavou
Hokejky Žďár nad Sázavou  (  ilustrační logo )
   
12. Rumový pralinky Bystré Bystré
Rumový pralinky Bystré  (  ilustrační logo )
   
13. Plovoucí Kung - Pao Radostín

Plovoucí Kung - Pao

Trénink 19.8. 15:00 (1)

   
14. Uprchlíci Ždírec nad Doubravou
Uprchlíci
   
15. Black & White Company Žďár nad Sázavou / Jihlava

Black & White Company

Trénink 24.8. 19:00 (4)

   
16. Zřejmě slušnej oddíl
Brno
Trénink 24.8. 18:00 (2)
 
17. FIKINGOVÉ Z MODRÉ ÚSTŘICE
Brno
   
18. TJ Pustá Kamenice
Pustá Kamenice
   
19. BOŽKOVOVY PLACHETNIČKY
Žďár nad Sázavou
   
20. KLADKOSTROJ POLIČKA
Polička
Trénink 24.8. 17:00 (1)
   
21. Byli diskvalifikováni
Moravská Třebová
Black & White Company
   
22. Utahováci
Bystřice nad Pernštejnem

Black & White Company

Trénink 24.8. 17:00 (2)

   
23. Hubnem s bubnem
Žďár nad Sázavou
   
24. Highlanders
Fryšava pod Žákovou horou
Trénink 24.8. 18:00 (3)
   
25. Torresův harém
Žďár nad Sázavou
Trénink 24.8. 15:00 (1)
   
26. Podpeperská elita Česká republika
Velká Losenice
Trénink 24.8. 19:00 (1)
   
27. Pádiví Hroši
Žďár nad Sázavou
   
28. Couvající drak
Nymburk
   
29. Perun první vítěz 2007
Hluboká

Perun Hluboká

Trénink 24.8. 18:00 (5)

   
30. KARLOVY VARLY
Havlíčkův Brod
Trénink 24.8. 19:00(3)
   
31. DRACI F AKCI
Polička
Trénink 24.8. 18:30 (3)
   
32. Městská policie ČB
České Budějovice
   
33. GORDACI
Žďár nad Sázavou
Trénink 24.8. 17:00 (3)
   
34. Ocelové těsto
Praha
   
35. Svinský hlavy
Blatiny
Trénink 24.8. 18:30 (4)

 

 

 

 

 

 


Informace pro účastníky závodu, partnery a sponzory akce i pro širokou veřejnost, budou doplňovány na tomto webu průběžně až do ukončení závodu.

   © funwind 2007-2012

webmaster@dragonboard.cz  

 
Velké Dářko 2012 - závod dračích lodí - pořadatel Windsurfing Club Velké Dářko